Kombi Tamiri Hizmeti 

Evlerde ihtiyaç duyulan kombilerde arıza meydana gelmesi durumunda kombi tamiri hizmeti ve diğer kombi hizmetleri için firma ile iletişime geçilmelidir.

Kombi tamiri hizmeti ile özellikle kış aylarında ihtiyaç duyulan kombilerin uzun süre kullanılması sağlanmaktadır. Kombi tamir hizmetlerinin profesyonel bir ekip tarafından yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Firmamız uzman personelleri sayesinde mevcut arızanın giderilmesi ve oluşabilecek diğer kombi arızalarının önceden öngörülmesi konusunda etkili ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede müşterilerin kombilerinin daha uzun ömürlü olması ve kaliteli bir şekilde kullanılması sağlanır. Tamiri yapılacak olan kombilerde ne arızası olduğu müşteriler tarafından yetkili personellere belirtilmelidir. Daha sonra kombi arızası düzelecek bir durumda ise gerekli tamir işlemleri yapılır. Aynı zamanda kombinin ihtiyaç duyduğu yedek parçalar da yetkili personeller tarafından müşterilerin adreslerine götürülerek, ihtiyaç duyulan hizmetin doğru bir şekilde yapılması sağlanır. Kombinin arızası tamir edilemeyecek ve kombi çalışamaz halde ise teknik personeller müşterilerin istekleri doğrultusunda yeni kombi takma işlemini de gerçekleştirmektedir. Böylelikle müşterilerin içinde bulundukları mağduriyetlerin giderilmesi en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Kombi tamirinde personellerimiz gerekli eğitimleri almış ve bu alanda kendilerini kanıtlamışlardır. Firmamız Darıca kombi tamiri hizmeti, Çayırova kombi tamiri hizmeti ve Gebze kombi tamiri hizmeti kapsamında, hizmet bölgelerinde müşterilerine etkili ve olabilecek en hızlı şekilde bir hizmet sunmaktadır. 

Kombi Tamiri İşlemleri

Firmamız kurulduktan bu yana uzun yıllardır kombi tamiri hizmeti ile müşterilerin ihtiyaç duydukları anlarda yanlarında olmaya özen göstermektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutarak kaliteli bir şekilde işlemler yürütülmeye devam edilmektedir. Sağlanan hizmetler kapsamında müşterilerinden tam not alma da başarılmıştır. Kombi bakımı, tamiri ve temizliği konusunda üst düzey bir performans gösterilmektedir. Firmamız müşterilerin kombi arızası ihbarını vermelerin ardından hemen harekete geçerek, alanında uzman teknik personelleri ilgili adrese yönlendirilmektedir. Tüm teçhizat ve ekipmanlar ile müşterilerin adreslerine giden personeller, olabilecek en hızlı sürede kombi tamiri hizmeti işlemlerini gerçekleştirmek için gerekli olan çalışmaları başlatmaktadır. 

Kombide meydana gelen arızalar belirlendikten sonra bu arızanın giderilmesi için işlemler gerçekleştirilir ve gereken durumlarda yedek parçalar kullanılır. Eski kombilerin yerine yeni kombilerin değiştirilmesi konusunda da firmamızdan hizmet alınması mümkündür. Gebze, Çayırova ve Darıca kombi hizmeti sayesinde tüm kombi arızaları giderilir. Kombi arızalarının kısa süre içinde giderilmesi müşteriler açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Çünkü düzenli bir şekilde kombilerin bakımının yapılması, enerji tasarrufunun sağlanması ve maliyetlerin düşürülmesi açısından büyük önem taşır. Aynı zamanda kombilere uzun ömürlü bir kullanım sunarak, yine müşterilere maliyet açısından yarar sağlar. Tüm bu hizmetlerden yararlanarak uzun süreli bir kullanım elde etmek için firmamızın iletişim adreslerinden ulaşım sağlamak mümkündür.

Kombi Tamirinin Önemi

Firmamız tarafından kombi tamirinin kaliteli bir şekilde sağlanmasıyla müşterilerin evlerine ekonomik yönden katkı sağlanmaktadır. Evlerin daha iyi ısınması ve sıcak su sağlanması açısından kombi kullanımı birçok kişi için önemli bir noktadır. Yılda en az iki kez kombi bakım ve tamirinin yapılması gerekir. Böylelikle daha iyi bir şekilde çalışan kombilerle kullanım ve daha az enerji harcanması sağlanır. Düzenli olarak bakımı yapılan kombiler, diğer kombilere göre daha üstün bir performans sergilemektedir. Kombi tamiri hizmeti gibi önemli bir konuda kaliteli bir hizmetin alınması için alanında uzman personellere sahip bir firmadan destek alınması gerekmektedir. Firmamız bu noktada müşterilerin ihtiyaçlarını önemli ölçüde giderme konusunda üst düzey bir performans sergiler. 7/24 firmamızın iletişim adreslerinden ulaşılarak, sağlanan hizmetler hakkında bilgi alınabilir ve sonrasında istenilen hizmetin kısa sürede müşterilerin adreslerine ulaştırılması sağlanır.

Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Kombi Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markalar;

DemirDöküm, Arçelik, Baymak, Beko, Ariston, Bosch, Airfel, Vaillant, Alarko, Auer, Baxi, Baykan, Beretta, Brötje Heizung, Buderus, Dolvetica, Eca, Emko, Fellini, Ferroli, immergas, Kiturami, Lambert, Merloni, Sanica, Süsler, Termodinamik, Termoteknik, Viessmann ve Yetsan gibi diğer tüm kobilerinizin Darıca ilçesinde servisi, bakımı ve tamiri yapabilmekteyiz.


KOMBİ SERVİSİ BÖLGELERİMİZ
 • Darıca - Abdiipekçi Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Bağlarbaşı Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Bayramoğlu Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Cami Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Emek Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Fevzi Çakmak Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Kazım Karabekir Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Nene Hatun Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Osman Gazi Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Piri Reis Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Sıra Söğütler Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Yalı Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Yeni Mahallesi Kombi Servisi
 • Darıca - Zincirlikuyu Mahallesi Kombi Servisi
 • Çayırova - Akse Mahallesi Kombi Servisi
 • Çayırova - Atatürk Mahallesi Kombi Servisi
 • Çayırova - Çayırova Mahallesi Kombi Servisi
 • Çayırova - Emek Mahallesi Kombi Servisi
 • Çayırova - Emek Mahallesi Kombi Servisi
 • Çayırova - İnönü Mahallesi Kombi Servisi
 • Çayırova - Özgürlük Mahallesi Kombi Servisi
 • Çayırova - Şekerpınar Mahallesi Kombi Servisi